Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Звукове безмежжя середньовічного світу: від григоріанського хоралу до авторського маньє’ризму Гійома Машо.

Вечiрні заняття

Анна Гадецька
8 грудня
19:00

Анна Гадецька

Долаючи століття, григоріанський хорал лишався сакральним музичним символом християнської церкви Західної Європи. Його універсальність та еластичність загальновідомі, адже що може більш точно віддзеркалити єдиного Бога та єдину Церкву як не освячені одноголосі мелодії, що вони в незмінному вигляді наслідуються з покоління до покоління!? Кому була вигідна подібна уніфікація церковних піснеспівів і яким чином вона впродовж століть впливала на формування музичного простору не лише сакрального, а й профанного світу Західної Європи – питання, які бентежно розв’язують медієвісти й до сьогодні.

 

Буремний та витончений, очевидний та парадоксальний світ середньовічних звуків, що лунали в церкві та поза її межами, вміщує творчість одного на диво сучасного автора – Гійома Машо. Його знахідки принципово змінюють уявлення про музичний час та простір, становлячи зразок справжньої авторської гранично інтелектуальної творчості. Твори Машо про воєнні події та кохання, творчість та мелонхолію життя черговий раз дозволяють пересвідчитися у подібності смакових звичаїв людей різних тисячоліть...
Лектори

Анна Гадецька

Закінчила історико-теоретичний факультет Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, згодом аспірантуру на кафедрі теорії та історії культури цієї ж академії.

Захистила кандидатську дисертацію на...


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика