Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Параметричні технології у дизайні і технологіях

Вечiрні заняття

Mathrioshka (Вадим Смахтін/Едуард Хайман)
24 травня
19:00

Mathrioshka (Вадим Смахтін/Едуард Хайман)

Інтерактивне мистецтво – одна з найперспективніших та найвидовищніших галузей сучасного мистецтва. Творча група Mathrioshka, яку створили спеціаліст з інтерактивних технологій Вадим Смахтін та міждисциплінарний архітектор і дизайнер Едуард Хайман, є однією з найпрогресивніших колаборацій, що працюють на межі нових технологій і мистецтва.

 

Художники відомі не тільки своїми яскравими проектами, але перш за все своєю просвітницькою діяльностю, яку вони ведуть не тільки в реальному часі і просторі, але й в мережі – їх blog.mathrioshka.ru вражає своєю відкритістю і готовністю поділитися досвідом щодо інтерактивного дизайну, відеомаппінгу, vvvv, grasshopper, processing.

Під час своєї лекції в рамках «Нової художньої школи: медіа-арт для практиків» художники піднімуть такі запитання: «що ж таке цифрова революція і коли саме вона відбулася?», «як мислення «за допомогою комп’ютера» відрізняється від «комп’ютерного мислення?», «що таке данні і що таке інформаційне мислення?» «чим цифровий дизайн відрізняється від параметричного дизайну?», «що таке адаптативна параметрична архітектура?».
Лектори

Mathrioshka (Вадим Смахтін/Едуард Хайман)

Mathrioshka - творча група інтерактивного дизайну і мистецтва Едуарда Хаймана та Вадима Смахтіна. Вадим Смахтін Займається інтерактивними інсталяціями та відеомаппінгом. Для своїх робіт художник створює...


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика