Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Лекція Дмитра Булатова: "SCIENCE ART і технологічне позасвідоме"

Вечiрні заняття

Дмитро Булатов
23 червня
16:00
Наука і технології – це зриме втілення наших здібностей відкривати і використовувати закони природи за допомогою роботи розуму. Але чому ми обрали цей шлях? До яких методів ми звертаємося, і чим це може загрожувати нашому існуванню? Хоча науку і технології прийнято вважати інструментами, залежними від практичних і утилітарних міркувань, насправді мотиви, які стоять за технологічним прогресом, не настільки прямолінійні. Перед тим, як ці інструменти і техніки будуть вплетені в тканину суспільного життя, логічні судження, що лежать в їх основі, народжені нашими раціональними здібностями, повинні пройти через складні лабіринти психіки.

В якій мірі дискурс і контексти сучасної технокультури залежать від антропологічної матриці, яка традиційно пов'язує воєдино вірування і ритуали, реальне і уявне, суб'єкта і об'єкт?

Концентруючи увагу на творах мистецтва, виконаних з використанням новітніх засобів XXI століття – робототехніки, IT і біомедицини – куратор Державного центру сучасного мистецтва (Калінінград, Росія) Дмитро Булатов спробує виявити витоки сучасного технологічного міфу, що базується на неминущій цінності ефективності, контролю, нічим не стримуваного технічного розвитку та економічної експансії.
Лектори

Дмитро Булатов

Художник, теоретик мистецтва, куратор калінінградського філії Державного центру сучасного мистецтва, один з визнаних експертів у галузі science-art. Організатор серії проектів, присвячених різним аспектам взаємин між мистецтвом і...


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика