Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Любомира Бурлачук

 

Любомира Бурлачук має різносторонній професійний досвід та вагомі досягнення в трьох областях діяльності – науково-дослідницька робота, фармацевтичний бізнес та бізнес-освіта.

Вищу освіту Любомира отримала в Київському національному університеті ім. Т.Г.Шевченка, навчаючись на факультеті кібернетики (кафедра структурної та прикладної лінгвістики, диплом з відзнакою). Після завершення навчання в університеті – аспірант, науковий співробітник Інституту кібернетики НАН України ім. В.М.Глушкова (департамент макроеконометричного моделювання).

З 1995 р. свій професійний шлях Любомира продовжила в зовсім новій для неї сфері фармацевтичного бізнесу, якому вона віддала загалом 16 років свого життя. З 1995 року Любомира працювала на різних посадах в американській фармацевтичній компанії “Eli Lilly”, з 1999 р. по 2004 р. – Голова представництва “Eli Lilly” в Україні, Молдові та Білорусі.

В 1998 р. ініціювала стратегічний інноваційний проект національного рівня по  створенню в Україні вітчизняного виробництва людських генно-інженерних інсулінів з субстанції та за технологією “Eli Lilly” на базі ВАТ “Фармак”. Перший етап проекту – виробництво та маркетинг Фармасулінів у флаконах – було успішно впроваджено протягом 1999-2004 рр.

З 2007 р. по 2011 р. - заступник Генерального директора з розвитку зовнішніх стосунків на ВАТ "Фармак". В цей період було успішно реалізовано другий етап спільного з компанією “Eli Lilly” інсулінового проекту - виробництва та маркетинг Фармасуліну в картриджах.

У 2004 році другою Alma Mater Любомири стала Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs]. В 2006 р. отримала диплом Executive MBA kmbs, була Лідером МВА програм kmbs. З 2012 р. протягом двох років Любомира – заступник Декана kmbs з розвитку міжнародних зв’язків. Розробка стратегії інтернаціоналізації, переакредитація школи в міжнародній організації розвитку менеджменту CEEMAN – основні здобутки цього періоду.

З 2012 р. Любомира є викладачем kmbs, автором програми для бізнес-лідерів “Beyond Business: Arts and Music for Creative Leaders” [“Більше, ніж Бізнес: Мистецтво і Музика для Творчих Лідерів”], побудованої на принципах міждисциплінарного підходу, творчого та системного мислення, ідеях гуманізації бізнес-освіти, інтеграції бізнесу та мистецтва. Ідея цієї програми виникла у Любомири в 2010 р. і є результатом творчого синтезу її професійного та життєвого досвіду, особливого погляду на бізнес та бізнес-освіту через призму музики та мистецтва.

Любомира має високі нагороди від Президента України, Міністерства охорони здоров’я України, орден Св. Анни IV ступеня від Національного Фонду “Україна - дітям”, численні нагороди від компанії “Eli Lilly” та американської організації “Project HOPE”, подяки від Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” та kmbs.

Любомира має музичну освіту (по класу фортепіано), не уявляє свого життя без класичної, зокрема, симфонічної музики,  літератури та поезії,  захоплюється оперним мистецтвом, живописом та архітектурою.

Персональна місія – “Надихати, об’єднувати, змінювати!”

 

 

 


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика