Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Вільний лекторій «Пове́рх фемінізму»

Вечiрні заняття

Освітня станція 31В1

вул. Пушкінська, 31-в-1

 

«Пове́рх фемінізму» вільний лекторій освітньої організації «Культурний Проект», реалізований спільно з Фондом імені Гайнріха Бьолля в Україні. Курс передбачає 5 лекцій, які допоможуть переосмислити соціальну роль жінки у ХХІ столітті. Назва лекторію — невипадкова, тому що фемінізм сам по собі не є цінністю. Це інструмент, вірніше, один з інструментів, потрібних сучасній жінці, щоб бути вільною, реалізованою, щасливою.

 

Всі лекції вільного лекторію «Пове́рх фемінізму» безкоштовні. Реєстрація на першу лекцію курсу — обов`язкова, перейдіть за посиланням.


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ


«Цей курс про сучасні способи жіночої самореалізації, про те, якими ми себе прагнемо, про символічні ресурси, якими можна скористатись для становлення власної особистості інші, аніж ті, які пропонують консервативні стереотипи. Про жіночі досягнення, які уже відбулись, і на які ми можемо опертись. Про те, як відрізняти «токсичні» стереотипи від живої реальності і як вигадувати щасливе, рівноправне майбутнє.  Про емансипацію, звільнення від шаблонів мислення, про те, як відчувати себе сильною і самодостатньою жінкою»

 

Тамара Злобіна, кураторка курсу «Пове́рх фемінізму».

 

Дата і час: 8 – 12 липня, щодня в будні о 19:00, у вихідні о 17:00.

Місце проведення: Освітня станція 31В1, (вул. Пушкінська, 31-в-1)

Курс читають: Тамара Марценюк, кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології Національного університету “Києво-Могилянська академія” та Тамара Злобіна, кандидатка філософських наук, випускниця Національного інституту стратегічних досліджень при Президенті України.

 

Кураторка курсу — Тамара Злобіна.

 

Коротка анотація:

Демократичні зміни, які відбуваються в Україні після перемоги Майдану, мають свій гендерний вимір. Активна участь жінок у революції, добровольчих та волонтерських рухах, політичній і громадській діяльності вимагає переосмислення соціальної ролі жінки, створення нових уявлень про жіночність та чоловічність, стосунки між статями. У консервативному світогляді фемінізм, емансипація, публічні досягнення та змагання подаються як щось «протиприродне», не властиве жінці. У цьому курсі ми подивимось на історію людства через призму жіночого досвіду, вслухаємось у слова та вчинки видатних жінок, щоб зрозуміти, наскільки боротьба, творчість, економічна і політична діяльність, любов та духовність є «природніми» жіночими справами. Таке дослідження і переосмислення є необхідною базою для створення новітнього, творчого світогляду суспільства горизонтальної демократії та партнерських стосунків між чоловіками і жінками у всіх сферах життя.

 

 

 
програма курсу

1 Лекція

Героїня

8 липня

Тамара Злобіна

2 Лекція

Творчиня

9 липня

Тамара Злобіна

3 Лекція

Годувальниця

10 липня

Тамара Марценюк

4 Лекція

Керівниця

11 липня

Тамара Марценюк

5 Лекція

Богиня

12 липня

Тамара Злобіна


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика