Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Сучасна архітектура. ХХ-ХХІ століття

Вечiрні заняття

Освітня станція 31В1

вул. Пушкінська, 31-в-1

12 лекцій про сучасну архітектуру ХХ-ХХІ століття

 

Коли? Щосереди о 19.00, з 3 лютого по 20 квітня.


Де? Освітня станція 31В1 (вул. Пушкінська 31-в1)


Лектор курсу: Гліб Ушаков


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС

Архітектуру називають «застиглою музикою», «виразником устоїв». Вона часом красномовніше за літописні сторінки розповідає про життя і культуру минулих поколінь та ще більше архітектура здатна розказати про те, чим сьогодні живе людина.


Біоморфізм, екологізм, кібернетизм... Ці складні терміни окреслюють нові форми будівель та визначають вектори розвитку "застиглої музики". Наш лектор Гліб Ушаков просто і захопливо навчить вас розбиратися у сучасній архітектурі з тим, щоб ви ще з більшим ентузіазмом подорожували і насолоджувалися урбаністичними пейзажами. 

Для кого цей курс?


Курс буде корисним всім, хто цікавиться архітектурою та подорожами. Заняття не потребують від слухачів попередньої професійної освіти.

 

За 12 лекцій ви дізнаєтесь про основні напрямки та стилі сучасної архітектури, ознайомитесь із історіями найталановитіших архітекторів та почуєте про головні будівлі світу XX-XXI століття. 


Програма курсу:

 

Курс починається оглядом основних напрямів сучасної світової архітектури, починаючи з першої чверті ХХ ст. по сьогоднішній день. Минуле століття представлене як боротьба паралельних тенденцій: раціонально-функціоналістичні пошуки універсальної архітектури та формально-експресивні пошуки архітектури унікальної. Архітектура подається в русі динамічних процесів і протиріч. При цьому прослідковуються сутнісні зв’язки від передумов через реалізацію до розгалужень потенційного розвитку. Представлені видатні архітектори, чиї фантазії перетворились на нашу реальність. Окрема увага – визначним архітектурним ідеям, їхньому зародженню та формам здійснення. Лекції проілюстровані фотозображеннями видатних будівель, концептуальними проектами, портретами архітекторів та іншими наочними прикладами.

 

Програма курсу побудована таким чином, аби сформувати матрицю знань з сучасної архітектури: вона акумулює інтелектуальні ресурси слухачів, перевертає світобачення та зрештою розкладає все по поличкам. Програма дає не лише системне розуміння предмету, а й усвідомлення важливості цих знань.

 

 

Набір в групу триває протягом курсу. Приєднатись до лекційної програми ви можете у будь-який час, обравши зручний вам абонемент.

Тривалість лекції 2 години.

Лекції читаються російською мовою.

 

 

Увага! Можливі зміни в розкладі лекцій. Будь ласка, слідкуйте за анонсами на нашому сайті та у розсилках.
програма курсу

3 Лекція

Хай-тек: виявлення високих технологій

17 лютого

Гліб Ушаков

8 Лекція

Форма в архітектурі: що вона може виявляти

23 березня

Гліб Ушаков

9 Лекція

Простір в архітектурі: розвиток можливостей

30 березня

Гліб Ушаков


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика