Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Серія воркшопів STUDIO VISIT

Суботні заняття

«Культурний Проект» запускає нову експериментальну програму  – «Studio Visit» під кураторством Лізавети Герман та Марії Ланько, мета якого – особисто познайомити людей різних професій із відомими художниками, архітекторами, дизайнерами задля обміну досвідом і створення спільного проекту.

 

Програма складається з серії групових воркшопів, які передбачають послідовну колективну роботу в сформованій групі (до 20 учасників) із можливістю приєднатися до окремих зустрічей на різних етапах. Окрім регулярних зустрічей-занять з митцями програма передбачає постійну комунікацію між студентами, художниками-лекторами, модераторами курсу, а також, виконання «домашніх завдань» в режимі он-лайн через звичні для всіх канали (tumblr, facebook, coub, google hangouts). Учасник має відчути, що бути художником або куратором – не погодинна робота, а спосіб мислення та сприйняття навколишнього світу.

 

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

Знайомство з сучасним мистецтвом через живий контакт із його носіями – художниками, активістами, кураторами і дизайнерами. Програма дає можливість зрозуміти сутність актуальної художньої практики та її місця в житті сучасної людини – не через довгі та перевантажені складними поняттями лекції, а шляхом живого спілкування, обміну ідеями та спільної роботи з тими, хто безпосередньо створює українське мистецтво сьогодні.

 

КОМУ ЦЕ ПОТРІБНО?

Люди різних професій та бекграундів, які мають базові уявлення та власну сформовану думку про сучасне мистецтво та які прагнуть поглибити свої знання – проте, не через спеціалізовані теоретичні штудії, а методом learning by doing, тобто, через беспосереднє знайомство з інструментарієм, яким користуються сьогодні митці у дослідженні, творенні та презентації своїх проектів.

 

ЯКИМ БУДЕ РЕЗУЛЬТАТ?

Куратори програми сподіваються, що учасники воркшопів зможуть залучати отриманий досвід та нові ідеї, що виникли в діалозі з митцями, для формування якісно нового розуміння своєї основної професійної практики або сфери навчання/зацікавлення, збагатити їх нестандартними рішеннями з «арсеналу» мистецьких практик та, загалом, навчитися мислити творчо та критично у різних сферах свого життя.  

 

ЛЕКТОРИ-МОДЕРАТОРИ:

Практики сучасного мистецтва з власним авторськими підходами та цікавим досвідом творення культурного продукту сьогодні: Саша Курмаз, Олексій Радинський, Юрій Кручак, Алевтина Кахідзе, Олександр Бурлака, Іван Мельничук, Сергій Мішакін і Тетяна Борзунова, Тарас Ковач, Тіберій Сільваші, Лариса Венедиктова, Аліна Якубенко.

 

ФОРМАТ ЗАНЯТЬ:

Заняття відбуватимуться щосуботи в групі з 15-20 осіб. Програма передбачає візити до майстерень художників та диста’нційну дослідницьку роботу.

 

ПО ЗАКІНЧЕННЮ ПРОГРАМИ ВИ:

- навчитесь орієнтуватися в головних тенденціях, видах, формах, стратегіях сучасного мистецтва;

- познайомитесь із мистецькими стратегіями через практичні «вправи» та живий контакт із художниками;

- зможете «попрацювати» художником на різних етапах роботи над проектом (дослідження, робота з матеріалом/медіумом, оформлення в проект, написання тексту до нього, публічна презентація в групі та обговорення з професійними експертами);

- зрозумієте, як функціонує мистецький світ поза дверима майстерні / галереї / музею;

- навчитеся критичному мисленню через мистецтво та по відношенню до нього;

- навчитеся грамотно та цікаво говорити про мистецтво;

- створите колективний проект у фіналі.

 

Після завершення програми учасники отримають сертифікат.

 

ВАРТІСТЬ КУРСУ:

Вартість абонементу на курс із 10 занять – 1500 грн.

 

ТРИВАЛІСТЬ:

3 місяці (жовтень-грудень  2014 р.).

Щосуботи об 11:00, тривалість кожної зустрічі – від 2 до 7 годин.


МІСЦЕ:

Майстерні художників, публічний простір міста.

 

Про кураторів «Studio Visit»:


Марія Ланько – дослідниця, кураторка. 2014 року закінчила програму «Кураторська платформа» в PinchukArtCentre. Пише про сучасне мистецтво для українських медіа, зокрема для видань «Українська Правда» та «Коридор». Куратор підсумкової виставки Першої київської резиденції для художників KyivAIR–2013 у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. З січня 2014 року працює спільно з Лізаветою Герман над кураторськими та дослідницькими проектами. Разом із художниками «Відкритої групи» та Лізаветою Герман спів-заснувала медіа-проект openarchive.com.ua – інструмент довготривалого дослідження художніх практик

 

Лізавета Герман – кураторка, арт-критик, дослідниця історії кураторства та художніх виставок міжнародної та української арт-сцени, а також, мистецтва українських шіестидесятників, про яке зараз готує видання до друку.  Пише про сучасне мистецтво для українських медіа, зокрема для видань «Українська Правда» та «Коридор». 

програма курсу


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика