Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Релігії світу

Суботні заняття

Освітня станція 31В1

вул. Пушкінська, 31-в-1

Найвідоміші релігійні течії світу в одному лекційному курсі


Лектор курсу: Сергій Головащенко.

 

Лекції проходитимуть щосуботи, о 11:00, з 24 жовтня по 26 грудня, в Освітній станції 31В1.

 

Релігія є  однією з найінтимніших і водночас часто найпомітніших  сторін  людського життя. У нашому 10-лекційном курсі ми спробуємо дослідити своєрідність релігійного сприйняття та бачення світу людиною. Поговоримо про те, чи вирізняється світ релігійної людини від атеїстичної.

 

Що таке релігійна віра? Як «вірить» людина і чи можна зазирнути у цей процес? , – чи не основні питання цього курсу.

 

Лекції курсу «Релігії світу» подарують вам можливість почути, побачити й відчути те, про що важко дізнатися з книжок, телебачення або інтернету. Досвідчений фахівець з релігієзнавства Сергій Головащенко якнайкраще пояснить  секрети і таємниці релігійної сторони життя суспільства. На початку курсу, ми комплексно підійдемо до вивчення феномену релігійного знання. Перед тим, як говорити про світові чи національні релігії (буддизм, християнство, іслам, сінто …), дізнаємося про функції релігії, культи стародавніх суспільств, структуру релігійної свідомості. 

 

Така побудова лекційної програми надзвичайно важлива для тих, хто прагне подивитися на світові релігійні течії, як частину єдиної релігійної системи.

Для тих, хто поки що не знайомий з лектором курсу – запрошуємо переглянути цікавий запис розмови Сергія Головащенка про філософію Григорія Сковороди:

 

 

 

 

Курс «Релігії світу» є гарним способом впорядкувати отримані раніше знання з релігієзнавства.

Ви матимете новий погляд на релігію як спосіб людського буття, вибудуєте краще розуміння себе й людей навколо себе, віднайдете вміння ставити собі важливі запитання й чесно на них відповідати.

 

Сьогодні релігія часто стає приводом для розбратів. Можливо, згадуючи слова Махатми Ганді про віру, ми зможемо стати більш відкритими і терпимими і зміцнити свій зв'язок з іншими людьми: «Я не вірю у виняткову божественність Вед. Я вважаю, що Біблія, Коран і Зенд-Авеста так само богонатхненні, як і Веди ... Індуїзм не є місіонерською релігією».  

Цікаво, що саме слово «релігія» означає «відновлення зв'язку». Тому, приходьте відновлювати зв`язки з навколишнім світом і собою, а також ставати мудрішими під час нашого лекторію «Релігії світу».

 

Автор курсу читає лекції українською мовою.

 

Всі питання, що цікавлять вас щодо програми можна буде поставити особисто куратору та організаторам під час Дня відкритих дверей (реєстрація на подію за посиланням).
програма курсу

2 Лекція

Світоглядні засади релігійного освоєння реальності

24 жовтня

Сергій Головащенко

3 Лекція

Релігія як вірування. Феномен релігійної віри

31 жовтня

Сергій Головащенко

5 Лекція

Релігія як поклоніння. Релігійний культ.

14 листопада

Сергій Головащенко

6 Лекція

Релiгiя як система вiдносин мiж людьми. Функцiї релігії.

21 листопада

Сергій Головащенко


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика