Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Нова художня школа: медіа-арт для практиків

Вечiрні заняття

КНУ імені Тараса Шевченка

вул. Володимирська, 60

Курс «Нова художня школа: медіа-арт для практиків» має на меті заповнити освітню лакуну, що існує в Україні у галузях історії, теорії та практики медіа-арту – популярного явища співпраці науки, техніки і мистецтва, що вже більше ніж півстоліття існує у світовому художньому процесі.

 

Ми прагнемо створити цілісний освітній процес, який дасть вичерпні відповіді на такі питання: що таке медіа-арт? хто такий медіа-артист? за допомогою яких новітніх технологій створюється медіа-арт, яка історія взаємовідносин науки, техніки і мистецтва? яку історію розвитку має медіа-арт у всесвітньому арт-просторі та в Україні? на які жанри та підвиди поділяється медіа-арт? які закордонні і вітчизняні інституції та фонди підтримують художників, що прагнуть працювати у сфері медіа-арту? які фестивалі медіа-арту існують у світі та в Україні? як правильно заповнювати аплікаційні форми для участі у грантових конкурсах та фестивалях?

 

Даючи відповіді на ці та інші запитання своїм досвідом будуть ділитися експерти з Великої Британії, США, Австрії, Польщі, Росії та України. Художники та куратори медіа-арту представлять свої арт-проекти для широкого загалу та поділяться своїми практичними знаннями по створенню медіа-арту з групою студентів курсу, що будуть відібрані журі «Нової художньої школи: медіа-арт для практиків» для інтенсивних занять протягом 4 місяців з березня по квітень.

 

На фінальному занятті школи будуть присутніми провідні українські та зарубіжні куратори у сфері медіа-арту, які представлять свої ініціативи та висловлять свої критичні зауваження та побажання щодо фінальних студентських проектів.

 


За розкладом лекцій слідкуйте на сайті "Нової художньої школи"  www.newartschool.org           
програма курсу

1 Лекція

Польські саунд-експерименти від 1960-х і до сьогодні

29 березня

Даніель Музичук

2 Лекція

Параметричні технології у дизайні і технологіях

24 травня

Mathrioshka (Вадим Смахтін/Едуард Хайман)

3 Лекція

Мистецтво до і після Інтернету

26 травня

Олексій Шульгін


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика