Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Культурний Проект у Музеї історії Києва

Суботні заняття

Музей історії міста Києва

вул. Б. Хмельницького, 7

Культурний Проект радий запросити вас на відкриту лекцію Надії Заварової в рамках виставкового проекту до 70-річчя звільнення Києва від нацистської окупації «ВІЙНА • МІСТО • ЛЮДИ». Тема лекції «Спогад про мрію: зарубіжні фільми на вітчизняних екранах в період Другої світової війни, трофейне кіно».

 

Кіно завжди було джерелом натхнення і радості для глядачів. В епоху великих потрясінь саме кінематограф відкривав публіці казковий, повний любові, музики, балів і пригод світ. У передвоєнні, воєнні та повоєнні роки радянські глядачі завдяки зустрічам із західним кінематографом щораз відправлялися в захоплюючу кінематографічну подорож за дев'ять морів − туди, де герої були сміливими, шпаги гострими, а героїні прекрасними. Так, під чарівний звук ллються з екрану джазових мелодій виросло не одне покоління вітчизняних кіноманів, для яких «трофейну кіно» стало одним з найяскравіших спогадів дитинства і юності.

 

«ВІЙНА • МІСТО • ЛЮДИ» − це новий погляд на історію Другої світової війни у поєднанні з новими музейними технологіями та унікальними експонатами, які мають створити «ефект присутності», коли людина повністю занурюється до зниклої доби. Пропаганда та буденна правда, паради та бойові дії, доля військовополонених та трагедія Бабиного Яру, страти військових злочинців та відбудова Києва – це далеко не вичерпний перелік тем, що буде висвітлено на виставці.

 

Лекція безкоштовна. Вхід на лекцію −  за списком попередньої реєстрації. Приміщення може вмістити лише 60 гостей, тому рекомендуємо приходити завчасно. Місця в залі займаються в порядку живої черги.
програма курсу


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика