Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Історія мистецтва власноруч. Від Ренесансу до Модерну

Пабло Пікассо (1881 — 1973) — іспанський і французький художник, скульптор, графік, кераміст і дизайнер, один із найвидатніших митців XX століття.

Вечiрні заняття

Центр української культури та мистецтва

Культурний Проект розробив особливий курс для тих, хто ніколи не наважувався бути художником, але завжди відчував інтерес до мистецтва! Чи бажаєте Ви відчути, як працювали художники різних епох? Створити копію улюбленого фрагменту, дивовижної деталі або творчу інтерпретацію? Проаналізувати композиційну та кольорову побудову, навчитись думати й сприймати, як художник? Ви випробуєте різні техніки та дізнаєтесь, як вони виникли та як ними працювали художники. На заняттях курсу відбуватиметься вивчення історії світового класичного мистецтва в практичній формі. Ви не лише познайомитесь з особливостями певного періоду в історії мистецтва, але й довідаєтесь, як в своїх роботах трактують цей період художники наступних поколінь. Під час практичної роботи відбуватиметься обговорення шедеврів, використовуватимуться старі трактати, спогади художників. Ви зможете порівняти копії з різних творів, які робили художники наступних епох. Вашими інструментами стануть акварельні та олійні фарби, темпера, глина, олівець та перо. Ви попрацюєте в графічних та мішаних техніках, в техніках гравюри та сфумато, а також навчитесь передавати колір, форму, фактуру, об‘єм. На заняттях Ви знімете для себе завісу з таємничого процесу створення художніх робіт.

 

Курс складається з 12-ти занять, що проходитимуть о 19.00 щоп'ятниці протягом вересня – грудня. Набір в групу триває протягом року. 

 

Заняття триває 2 години.

 

Кількість місць у групі обмежена – лише 12. З цієї причини, а також, щоб зробити ваше перебування на занятті максимально комфортним - попереднє підтвердження вашої присутності перед кожним заняттям є обов'язковим.

В іншому випадку ми не можемо гарантувати вам місце в приміщенні та спеціально підготовані матеріали для заняття. 

УВАГА! Для власників Безлімітних і Єдиних абонементів відвідування кожного окремого заняття курсу можливе за попереднім підтвердженням лише за умови наявності вільних місць в групі


Для підтвердження вашої присутності ви можете скористатися електронною формою, підтвердити свою присутність координатору курсу Тетяні Дубіч за телефонами: 044 200 85 85; 095 493 04 04 або поштою t.dubich@culturalproject.org.

 

Будь ласка, ознайомтесь з умовами відвідування лекцій та програмою лояльності.

 

Увага! Можливі зміни в розкладі лекцій. Будь ласка, слідкуйте за анонсами на нашому сайті та у розсилках.









програма курсу

1 Лекція

Маньєризм. Гра з формою та емоціями (картон, олія)

4 жовтня

Оксана Садовенко

4 Лекція

Класицизм. Краса раціонального (папір, акварель)

25 жовтня

Оксана Садовенко

7 Лекція

Реалізм. Неприкрашена дійсність (полотно, олія)

15 листопада

Оксана Садовенко

8 Лекція

Імпресіонізм. Колір, світло, враження (полотно, олія)

22 листопада

Оксана Садовенко

9 Лекція

Постімпресіонізм. Нестримні емоції (картон, олія)

29 листопада

Оксана Садовенко

11 Лекція

Модерн. Синтез краси (мішана техніка)

13 грудня

Оксана Садовенко


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика