Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Гантелі для вух

Вечiрні заняття

Освітня станція 31В1

Суботні заняття

Освітня станція 31В1

вул. Пушкінська, 31-в-1

вул. Пушкінська, 31-в-1

10 лекцій


Коли? Щосереди о 19:00, щосуботи о 17:00, з 11 травня по 11 червня.


Де? Освітня станція 31В1

 

Куратор курсу: Любов Морозова

 

Лектори курсу: 

Саша АндрусикLuigi GaggeroМаксим КоломієцьЛюбов МорозоваНіколай ХрустЄвген ШимальськийОлексій Шмурак.

 


Велике можна побачити лише здалеку, і на рефлексії теоретики вимушені витрачати роки і десятиліття. Утім, сьогодення не може чекати так довго, воно в принципі не запрограмоване на будь-яке очікування.

 

Яким чином можна зрозуміти, що відбувається в сучасній музиці, як відчути її пульс? Лише через власну практику, через залучення у живий процес музичного творення. Стати вашими провідниками до творчої лабораторії здатні тільки активні учасники процесу, саме тому, ми запросили різних фахівців – композиторів і виконавців, організаторів концертів нової музики, диригента та музичного критика. Ви отримаєте голографічне бачення того, що відбувається на сучасній музичній сцені, дізнаєтесь про основні стилі та тенденції, про те, що сьогодні особливо популярне, а що – прогнозовано залишиться в майбутньому. Настільки чесно, пристрасно і точно про музику здатні говорити лише її творці і співучасники, ті, хто співпрацював з найвидатнішими особистостями нашого часу. Наші лектори – саме такі.

 

Курс розроблений у тісному зв’язку з проектами музичної агенції «Ухо» –  в середині циклу, озброївшись новими знаннями, ви відвідаєте перший філармонічний (і вісімдесятий загалом) концерт агентства. А по його закінченню на вас чекає двотижневий цикл «Архітектура голосу». Саша Андрусик та Євген Шимальський самі прочитають лекції в рамках курсу.

 

Курс «Гантелі для вух» дозволить вам пірнути в справжню насолоду від нової музики і допоможе відрізняти талановите від банального, професійне від аматорського та нове від вживаного. Бути слухачем – це не лише пасивно споживати приємні гармонії, це шлях до усвідомлення себе у просторі й часі через заглиблення в структуру звуку.

 

Реєстрація на вступну лекцію до курсу за посиланням.
програма курсу

1 Лекція

Вступна лекція до курсу

27 квітня

Любов Морозова

2 Лекція

Про нове в новій, новітній та надновій музиці

11 травня

Любов Морозова

3 Лекція

Як отримувати більше задоволення від музики

14 травня

Олексій Шмурак

5 Лекція

Shaping Time: Conducting contemporary music

21 травня

Luigi Gaggero


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика