Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Дітям про мистецтво

Вечiрні заняття

Tri:

вул. Олеся Гончара, 15/3

Курс «Дітям про мистецтво» – це захопливий спосіб пізнання історії світового мистецтва в теорії і на практиці. Художні заняття з вивчення історії світового мистецтва дають можливість дітям дізнатися про мистецтво різних епох в доступній та цікавій формі. Діти не лише зможуть відкрити для себе світ мистецтва та почути від лектора-художника про розвиток архітектури, живопису, скульптури та побачити репродукції на екрані, але й самі відчують себе художниками під час виконання практичних завдань. Все почуте та побачене діти зможуть спробувати на власному досвіді – нові матеріали і техніки, які відкривали для себе художники, різні підходи, які виникали в різні часи – засвоювати це діти будуть, працюючи над творчими завданнями.

 

Для знайомства з живописом діти працюватимуть акварельними, олійними, гуашевими, акриловими фарбами та в різних цікавих мішаних техніках, познайомляться з різними жанрами та попрацюють в цих жанрах, на практиці засвоять художні поняття. На заняттях діти вивчатимуть мистецтво, бачитимуть перед собою високохудожні зразки та зможуть відчути себе і анімалістами, і портретистами, і пейзажистами, повчитися майстерності в художників різних епох. Роздивляючись та обговорюючи слайди зрозуміють, як художник передавав образ, які канони стримували чи стимулювали його творчість, які завдання він ставив перед собою. Для обычной сушки волос и создания красивой прически дома Купить фен для волос - предлагаем Під час знайомства з архітектурою дитина розвиватиме своє просторове мислення та робитиме об‘ємний паперовий макет побаченої споруди – піраміди, зіккурату, грецького храму, готичного собору, досліджуючи його  конструкцію. Вивчення скульптури – це можливість для дітей відчути об‘єм та спробувати передавати рух, пластику, діти працюватимуть з пластиліном та глиною, дізнаються, що таке каркас та рельєф.

 

Основним завданням занять з мистецтва для дітей, що проходитимуть в практичній формі є зацікавити дитину та розширити її знання про світ. В приємній, затишній атмосфері, роздивляючись слайди, дізнаючись багато нового, діти висловлюють свою думку про побачене, а під час творчого завдання отримують важливий художній досвід.

 

Набір в групи триває протягом року. Приєднатись до лекційної програми Ви можете у будь-який час, обравши зручний формат – є можливість полекційного відвідування, окремих тематичних блоків та повного курсу в цілому.


В групу набираються діти віком від 9 до 12 років.
програма курсу

1 Лекція

Народження мистецтва

24 січня

Оксана Садовенко

2 Лекція

Мистецтво Месопотамії. Між Тигром та Єфратом

31 січня

Оксана Садовенко

3 Лекція

Мистецтво Давнього Єгипту. Дотягнутися до сонця

7 лютого

Оксана Садовенко

4 Лекція

Мистецтво Індії. Вічне коло життя

14 лютого

Оксана Садовенко

6 Лекція

Мистецтво Японії. Особливе сприйняття краси світу

7 березня

Оксана Садовенко

7 Лекція

Егейське мистецтво. Ритм моря

14 березня

Оксана Садовенко

8 Лекція

Давня Греція. Світ міфів про богів та героїв

21 березня

Оксана Садовенко

9 Лекція

Мистецтво Давнього Риму. Користь та краса

4 квітня

Оксана Садовенко

10 Лекція

Візантія. Мистецтво храму

11 квітня

Оксана Садовенко

11 Лекція

Іслам. Мистецтво орнаменту

18 квітня

Оксана Садовенко

13 Лекція

Проторенесанс. Погляд в античність

16 травня

Оксана Садовенко

14 Лекція

Відродження в Італії. Людина в центрі Всесвіту

23 травня

Оксана Садовенко

15 Лекція

Північне Відродження. Вир фантазії

30 травня

Оксана Садовенко


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика