Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Такий неблизький Схід

Суботні заняття

Освітня станція 31В1

Вечiрні заняття

Освітня станція 31В1

вул. Пушкінська, 31-в-1

вул. Пушкінська, 31-в-1

 

Курс охоплює історію розвитку архітектури і мистецтва країн Південно-Східної Азії, Далекого і Близького Сходу: Індії, Китаю, Японії, країн Індокитаю та мусульманського регіону.

Першу лекцію присвячено розвитку релігії і релігійного світогляду цих країн. Слухачі дізнаються багато про суть, походження і основні постулати таких релігій як індуїзм, буддизм, джайнізм, сикхізм, даосизм, конфуціанство, сінто, а також дещо про маловідомі, але оригінальні і живописні народні культи Японії. Загальну картину викладено із врахуванням взаємозв’язків і взаємовпливів релігійних течій регіону, а також з акцентом на важливу роль тих чи інших релігійних особливостей у формуванні менталітету, мистецтва і архітектури східних країн. Аспекти вірувань зороастризму і мусульманства у зв’язку з мистецтвом і архітектурою буде розглянуто безпосередньов рамках лекції, присвяченої країнам мусульманського світу.

Наступні лекції присвячені історії архітектури і мистецтва Індії, Китаю, країн Індокитаю (Камбоджа, Бірма, Індонезія, Тайланд, В’єтнам і Лаос), Японії (тему розділено на 2 лекції) і країн мусульманського світу відповідно. Тут також основну увагу буде приділено міжрегіональним взаємозв’язкам і взаємовпливам у мистецтві і архітектурі, загальним тенденціям розвитку форми і стилю. Підкреслено принципову відмінність художніх методів Сходу від європейських аналогів з одного боку і їхній нерозривний зв’язок – з іншого. Це можна тлумачити як прояв принципової різниці менталітету націй, але в той же час незаперечним є факт давнього взаємопроникнення культур Сходу і Заходу.

 

Лекції відбуватимуться по середам о 19:00 і по суботам о 17:00.

Тривалість лекції – 2 години з перервою.

Передбачено "Смачну хвилинку" і роздаткові матеріали.
програма курсу


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика