Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

ART ON THE GO. Дивитись, бачити, розуміти!

Суботні заняття

Київський національний музей російського мистецтва

Дивитись, бачити, розуміти!


Культурний Проект започатковує нову програму «дружби» з кращими музеями Києва. Ми завжди намагались «привести» слухача до музею чи галереї – протягом п’яти років усі наші лекції відбувались у доволі незвичних місцях: Національний художній музей України, Мистецький Арсенал, Шоколадний Будиночок, Музей історії Києва, Музей книги і друкарства України, Щербенко-Арт-Центр, галерея «Боттега», галерея «Лавра» й багато інших.


Після експериментального курсу «Мандрівка музеями світу» в рамках літньої школи, ми прийшли до ідеї створити нову програму дружби з
київськими музеями. Відтепер картини та інтер’єри не слугуватимуть тематичним декором, а стануть предметом дослідження наших слухачів. На цих лекціях не буде слайдів із репродукціями, а тільки оригінальні твори з колекцій кращих музеїв Києва.


Першим музеєм у програмі стане Київський національний музей російського мистецтва на Терещенківській. Саме там працює відома нашим слухачам за лекціями з візуального мистецтва Олена Боримська. На експозиційній базі музею вона розробила програму з 5-ти занять, яка має на меті докладно ознайомити з видами і жанрами образотворчого мистецтва. Слухачі дізнаються про особливості художньої мови та засоби художньої виразності, техніки та матеріали, що їх застосовують живописці, графіки та скульптори. Значна увага приділяється теорії мистецтва, яку підкріплено екскурсом в історію світової класики. Такий підхід дозволяє глибше зрозуміти природу, сутність мистецтва, а також зазирнути у творчу лабораторію художника.

Заняття проводяться на базі експозиції Київського національного музею російського мистецтва з використанням допоміжних матеріалів.

Такий цикл лекцій не тільки знайомить з теорією та практикою образотворчого мистецтва, а й розширює можливості естетичного
сприйняття різних за формою і засобами творів мистецтва. Матеріал лекторію розглядається щодо різних типів художнього світогляду, стильових напрямків мистецтва в їхньому поступовому історичному розвитку. Лекції охоплюють широкий діапазон мистецьких ідей – від міметичного до абстрактного.
програма курсу


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика