Подарунковий сертифікат

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

Про нас

Культурний Проект – організація, що здійснює освітні програми у сфері візуального мистецтва.

 

Освітні програми з такою назвою проходять вже п'ятий рік поспіль – однак формат організації суттєво змінився з моменту її заснування. Від одноразових циклів лекцій у сфері сучасного мистецтва Культурний Проект еволюціонував в регулярні об’ємні курси, що охоплюють історію мистецтва від зародження до розвитку його найсучасніших світових тенденцій, а також став майданчиком для проведення великої кількості відкритих авторських лекторіїв. Культурний Проект має досвід роботи як з українськими, так і закордонними мистецтвознавцями, арт-діячами, теоретиками та кураторами. Авторські курси у нас встигли прочитати такі знані у всьому світі фахівці у сфері мистецтва, як: Франсуаза Барб-Галь, Анатолій Осмоловський, Дмитро Гутов, Пітер Грінуей, Віктор Марущенко та багато інших.

 

З кожним роком кількість наших слухачів росте і ми з радістю констатуємо, що наші мистецькі курси прослухали, а це означає – повноцінно розгорнули перед собою хронологічну картину розвитку мистецтва – близько 1300 людей. Наші безкоштовні лекторії відвідали приблизно 8000 слухачів. Однак нашим головним досягненням ми все ж вважаємо створення можливості для людей, що цікавляться мистецтвом, спілкуватись з однодумцями, відкривати для себе новий захопливий світ.

 

Близько 30-ти мистецтвознавців, більшість з яких викладають в різних академічних інституціях, є членами нашої команди. Курси з історії мистецтва читають блискучі лектори, викладачі провідних університетів, і пошук глибоких спеціалістів у цій сфері продовжується. Трапляється, ми знаходимо спочатку фахівця, а потім створюємо під нього авторський курс.

 

Перелік освітніх програм розширюється із року в рік, однак основою завжди залишаються базові курси з історії мистецтв – ми називаємо їх «музейними», адже вони відбуваються лише в мистецьких локаціях Києва – музеях, арт-центрах, галереях. Появу ж нових курсів диктує  нам розклад й кругозір наших слухачів.

 

Окрім дорослих лекційних курсів, ми також розробили дитячий освітній напрямок. Теоретично-практичні заняття для дітей, творчі майстерні живопису та малюнку знайомлять наших наймолодших слухачів з історією мистецтв в ігровій формі, закріплюючи прослуханий матеріал на практичних творчих завданнях – разом з викладачами дітки малюють, ліплять, освоюють техніку різьблення та колажування.

 

Культурний Проект – це  альтернативна освіта у сфері мистецтва, ми пропонуємо усім, хто зацікавлений в отриманні якісних знань, незалежно від базової освіти та віку,  насичені навчальні програми, нові відкриття як мистецького неосяжного простору, так і власних творчих проявів.  

 

Наталя Жеваго

Засновник


info@culturalproject.org

(044) 200 85 85

(095) 493 04 04

Пн-Пт, 10.00 – 18.00

 
© 2011 Культурний проект
Сайт розроблено в студії
яндекс.ћетрика